در سايت ثبت نام كنيد و با ارسال مطالب مفيد خود ما را در امر مهم اطلاع رساني ياري رسانيد بزرگترين مرجع اطلاع رساني كار و فرصت هاي شغلي و اخبار استخدام

آخرین پست ها
پربازدید ها
مطالب ویژه

نویسنده : admin   |   بازدید ها : 1872   |   موضوع: خود اشتغالي » وام خود اشتغالي

آفتاب: مدیرعامل صندوق مهر امام رضا (ع) با اعلام اینکه وام خوداشتغالی در شهرهای بزرگ به ۲۰ میلیون تومان افزایش یافت، از پرداخت تسهیلات کارآفرینی تا ۱۰۰ میلیون تومان خبر داد.    ادامه مطلب   |    
klear_liyne
نویسنده : admin   |   بازدید ها : 32586   |   موضوع: وام خود اشتغالي, مطالب مفید خود اشتغالي

10 میلیون تومان وام خود اشتغالی


معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، سقف تسهیلات بانکی برای مشاغل خانگی را پنج میلیون تومان و برای خود اشتغالی 10 میلیون تومان اعلام کرد.


فروزان مهر در مصاحبه اختصاصی گفت: متقاضیان برای دریافت این تسهیلات، باید فرم مربوط را در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان ها تکمیل و مراحل بعدی را در بانک های عامل پیگیری کنند.
وی افزود: تا پایان امسال ، 500 هزار فرصت شغلی از طریق وامهای خوداشتغالی و مشاغل خانگی ایجاد خواهد شد.
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه دولت امسال باید دو میلیون و 300 هزار فرصت شغلی ایجاد کند، گفت: بیش از 20 درصد از این سهم، با ایجاد مشاغل خانگی و کسب و کارهای خوداشتغالی تامین می شود.
فروزان مهر اعتبار پیش بینی شده در این بخش را سه هزار و 220 میلیارد تومان اعلام کرد.
وی با بیان اینکه امسال، 196 هزار میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال در کشور اختصاص یافته است، افزود: این میزان تسهیلات باید از طریق اعتبارات مربوط به صندوق توسعه ملی ، سرمایه گذاری خارجی و اعتبارات عمرانی تامین شود. 

klear_liyne
All Right Reserved by KARYABI24.IR  -  Copyright© 2012
Designed By dle98